24.08.2010

Derinin Doğum Günü

Oyun grubumuzun üyelerinden sevgili Derin'in 3.doğum gününü kutladık hep beraber. Çocuklarımız hızla büyüyorlar. Daha dün gibi geliyor doğumları. Şimdi ise artık kreş yaşına geldiler, dün akşamki kutlamamızda biz anneler kreşler hakkında konuştuk bol bol.
Derin'in annesi Kadriye Derin'in doğum günü için internette görüp beğendiği bu pastayı istedi. Ben de elimden geldiğince bu isteğini gerçekleştirmeye çalıştım. Ayrıca bu pasta benim ilk 3 boyutlu pastam oldu.

Yine Kadriye'nin isteği üzerine pastamız sade pandispanya , sade krema  ,muz ve çilekten oluştu. Vakit darlığından pastayı doğum günü evinde fotoğraflamak zorunda kaldım. Ancak kepçedeki bonibonlara çocukların saldırısından dolayı ancak bu fotoğrafları çekebildim.

Bunlar da Derin için kız ve erkek misafirlerine hazırladığım kurabiyeler. Pastayı ve kurabiyelerimi  başta çocuklar olmak üzere misafirler çok beğendi.


Derin'ciğim doğum günün kutlu olsun tekrar. Daha nice nice yaşlara sevdiklerinle...

2 yorum:

kadriye dedi ki...

Nihalcim, pasta harikaydı. Eline sağlık. Hem estetik hem lezzet yönünden on üzerinden on puan... Derin dozere bayıldı.
Kurabiyeler de çok şıktılar. Tekrar teşekkür ederim. Çocuklarımızın büyüdüklerini görmek ve bunu beraber kutlamak çok keyifli...

Nihal dedi ki...

Kadriyeciğim ben teşekkür ederim güzel sözlerin için.
Evet çocuklarımız büyüyorlar ve ilerde inş . buna hep beraber tanıklık etmeye devam ederiz:))