12.11.2010

Benden

Bu aralar o kadar yoğundum ki sormayın. Üstüne üstlük bel fıtığım ortaya çıkıp bu kadar işimin arasında beni fizik tedavi -oğlumun kreşi-ev- stand hazrılıkları arasında koşusturunca bir hayli yoruldum ve bloğumu güncellemeye fırsat bulamadım . Bu süre zarfında birkaç pasta ve kurabiye yaptım vee sevgili arkadaşlarım Burcu ve Elif ile üçümüzün yaptığı işlerin tanıtımı için bir stand açtık N'city AVM de . Ama önce yaptığım  pastalardan bahsedeyim .
Oyun grubumuzdan Kadriye'nin iş arkadaşı Bahar hanım aradı beni  . Kendi doğum günü için bir pasta yaptırtmak istediğini ama şeker hamursuz istediğini belirtti . Daha sonra pasta işini kardeşine devretti ve kardeşi ile Bahar Hanıma bir süpriz yaparak ona balerinli bir pasta yapmayı kararlaştırdık. Pastamız sade pandispanya, sade krema ve ananastan oluştu.
Bahar hanım doğum gününüz kutlu olsun . Sevdiklerinizle nice senelere . Umarım pastanızı beğenmişsinizdir.

İş yerinden oda arkadaşım Serkan kızının doğum günü için küçük bir pasta istedi onu da sıkıştırdım bu zaman dilimi içersinde .2 yaşına giren kızı Zeynep Ecrin için böyle bir pasta ortaya çıktı. Pastamız kakaolu pandispanya, çikolatalı pastacı kreması ve muzdan oluştu. Sevgili Zeynep daha nice nice yaşlara sevdiklerinle..

Sevgili arkadaşım Nagihan arayıp eşinin doğum günü için kurabiye sipariş etti.  Sevgili Elif'in sitesinden bir tasarım beğenerek onu çalışmamı istedi.  Nagihanın isteklerini elimden geldiğince isteğini gerçekleştirmeye çalıştım ben de. Eşine daha nice yaşlara diliyorum Nagihancığım .

Yine iş yerinden arkadaşım Ertaç Bey oğlun kız arkadaşı için uğur böcekli bir pasta hazırlamamı rica etti. Çok uzun zamandır yapmak istediğim bir modeldi ve severek çalıştım. Pastamız kakaolu pandispanya, bitter ganaj ve vişneden oluştu. Doğum günü sahibi inşallah beğenmiştir pastayı.


Yaptığımız tanıtım organizasyonu ile ilgili yazacaklarım bir sonraki postta.... Fotoğrafları düzenleyip en kısa zamanda koyacağım.

Hiç yorum yok: